10 برنامه کاربردی موبایل برای ورزش در منزل

تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ شنبه

برنامه کاربردی موبایل برای ورزش در منزل

 

برای بسیاری از افراد ورزش کردن در محیط باشگاه کار چندان راحتی نیست. یکی از دلایلی که این مسئله را دشوار می کند، تعدد امور روزمره و عدم وقت و زمان کافی برای اختصاص یک زمان مشخص به باشگاه است. این تنها یکی از مواردی است که بسیاری از ما را برای ورزش کردن، تنبل می کند. اما گوشی های هوشمند این معضل را رفع کرده اند. اگر به هر دلیلی امکان تمرین و ورزش در باشگاه های ورزشی را ندارید، میتوانید کمک برنامه ورزش در منزل یا همان اپ های کاربردی گوشی های هوشمند به راحتی هم ورزش کنید و به تناسب اندام تان رسیدگی کنید و هم اینکه به امور شخصی و روزمره خود برسید. در این مطلب ما این 10 برنامه آموزشی را به شما برای ورزش در منزل به وسیله موبایل معرفی می کنیم تا بتوانید بهترین آنها را انتخاب کرده و از آنها بهره مند شوید.

 

10 برنامه کاربردی موبایل برای ورزش در منزل

 

1. برنامه ورزش در منزل 8fit

برنامه ورزش در منزل 8fit هم برنامه ورزش در منزل بانوان به حساب می آید و هم آقایان. این برنامه هم برای ورزش و هم برنامه ریزی رژیم غذایی شما را یاری خواهد داد. این اپ براساس نتایجی که می خواهید به دست آورید (مثلا وزن ایده آل) به شما تمرین های مختلفی می دهد که باید آن ها را به طور منظم انجام دهید. 8fit به کسانی پیشنهاد می شود که به طور کلی از پیشنهادات و دستورالعمل های یک برنامه بی آنکه نیاز باشد تخصصی داشته باشند، استقبال می کنند. البته این برنامه فقط برای کاهش وزن نیست و می توانید برای بیشتر کردن حجم عضله ها و افزایش وزن هم از آن استفاده کنید. این برنامه ورزش در منزل یک ارزیابی واقع گرایانه برای ورزش و داشتن روتین تغذیه مناسب به شما خواهد داد.

 

برنامه ورزش در منزل 8fit

 

2. برنامه ورزش در منزل Charity Miles

این برنامه ورزش در منزل فقط برای انجام تمرینات عادی کششی و مختلف برای کاهش وزن یا افزایش وزن نیست. شما می توانید برای ثبت مدت زمان و میزانی که دویده اید، برای دوچرخه سواری و ثبت اطلاعات آن، پیاده روی و شمارش گام ها و غیره از آن استفاده کنید شما می توانید این برنامه ورزش در منزل را به طور شخصی و دلخواه تنظیم کنید تا براساس معیار های شخصی تان کار کند.

 

برنامه ورزش در منزل Charity Miles

 

3. برنامه ورزش در منزل برای لاغری و چربی سوزی Find What Feels Good

آیا به دنبال انجام ورزش های مختلف هستید؟ آیا تا به حال شده است که در یوتیوب مثلا برای انجام ورزش یوگا ویدئو های آموزشی را سرچ کنید و به نتیجه دلخواه نرسید؟ این برنامه که به جز موبایل روی حالت وب هم اجرا می شود مناسب است. این اپ برای انجام ورزش یوگا در خانه به شما کمک می کند تا با توجه به شرایط و تغییرات بدنی و فیزیکی تان به نتیجه دلخواه برسید. این برنامه دارای یک تقویم برای پیگیری پیشرفت تان و فعالیت هایی است که می توانید در طول روز آنها را انجام دهید. البته برای جستجو جهت انجام ورزش های مشابه دیگر نیز از این اپ استفاده می شود. این اپ برای انجام مدیتیشن، و لاگ و غیره آموزش های جذاب و مفیدی برای شما دارد.

 

برنامه ورزش در منزل برای لاغری  و چربی سوزی Find What Feels Good

 

4. برنامه ورزش روزانه در منزل  FitOn: Fitness Workout Plans

این برنامه ورزش در منزل قابل سفارشی سازی بر اساس زمان است. عملکرد آن بدین صورت است که می توانید تعیین کنید برای ورزش کردن چقدر وقت دارید سپس نوع ورزش مورد نظرتان را انتخاب می کنید و سپس به انجام تمرین مشغول می شوید. اگر در هنگام انجام ورزش یک نمایشگر ضربان قلب متصل به موبایل داشته باشید به کمک این برنامه ورزش در منزل، می توانید شرایط و ضربان قلب خود را روی آن بررسی کنید.

 

5. برنامه ورزش در منزل Fit Radio

اگر برای انتخاب موسیقی و هماهنگی حین ورزش همیشه معضل دارید، این برنامه ورزش در منزل، برای شماست. این برنامه به جز کمک برای کاهش وزن و انجام ورزش روزانه دارای یک بخش پخش موسیقی است که برای هماهنگی جهت انجام تمرینات مناسب و مفید است.

 

6. برنامه ورزش Fitbit Coach

برنامه ورزش در منزل Fitbit Coach تاکیدی بر روی اجرای ورزش حتما داخل منزل ندارد. شما می توانید بسته به شرایط و محیطی که داخل آن قرار دارید، ویدئو آموزشی مخصوص تان را اجرا کنید و از آن استفاده نمایید. همچنین در این اپ گزینه های مختلفی وجود دارد که به کمک آنها (در صورتی که از انجام درست یک حرکت ورزشی مطلع نباشید) می توانید به درستی تمرین کنید.

 

برنامه ورزش Fitbit Coach

 

7. برنامه ورزش در منزل Jefit

این برنامه ورزش در منزل برای انجام ورزش های استقامتی بسیار مناسب است. بنابراین اگر به دنبال این مدل اپ ها هستید، پیشنهاد می کنیم که این یک مورد را از دست ندهید. این برنامه شما را به انجام اموری روزمره تشویق می کند که به واسطه آنها می توانید بانکی از تمرین های مختلف و مفید داشته باشید. همچنین دارای یک تقویم برای پیگیری فعالیت های انجام شده است.

 

8. برنامه ورزشی The Johnson & Johnson Official 7 Minute Workout

این یک برنامه ورزش در منزل مناسب و کاربردی است که به شما اجازه می دهد برای انجام تمرینات با سرعت و شدت قابل تنظیم، اقدام کنید. مثلا اگر حالت متوسط را انتخاب کنید، انجام ورزش پروانه، نشستن روی صندلی و بلند شدن، زانو زدن و برخاستن و غیره از جمله ورزش هایی هستند که پیشنهاد می شوند تا انجام شان دهید تا شاهد آب شدن چربی های بدن تان باشید.

 

برنامه ورزشی The Johnson & Johnson Official 7 Minute Workout

 

9. برنامه ورزشی Keelo

Keelo یک برنامه ورزش در منزل با تمرینات سطح بالا است که یک نمایشگر ضربان قلب برای چک کردن شرایط آن است. این برنامه ورزشی همانند مورد قبلی دارای گزینه تنظیم شدت و سطح است. این برنامه کاربردی آسانی دارد و برای انجام ورزش های مختلف بسیار مناسب می باشد.

 

10. برنامه ورزشی Map My Fitness

این برنامه ورزش در منزل همانطور هم که از نامش مشخص است برای افرادی ساخته شده است که به دنبال یک نقشه برای رسیدن به تناسب اندام هستند. این اپ به شما کمک می کند تقریبا هر فعالیتی را برای داشتن بدنی فیتنس انجام دهید؛ مثل پیاده روی، انجام نرمش و ...

کلیه ی برنامه های نامبرده قابل نصب هم بر روی سیستم عامل اندروید و هم آی او اس هستند و به راحتی از گوگل پلی، بازار و اپ استور قابل دانلود هستند.

درج نظر

مدیران سایت در اسرع وقت نظر شما را درج می کنند. در صورت سوالی بودن مطلب شما، به آن به نحو احسنت پاسخ داده خواهد.

هنوز هیچ دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است

بازگشت به بالا
تمامی حقوق مادی و معنوی اپلیکیشن و سایت، برای گروه فروشگاه اینترنتی ویرا گوشی محفوظ می‌باشد. گروه طراحان وِوِکا